Utworzono: 06-11-2021


Firma: WUG MB Sp. z o.o.
WWW: https://wugmb.com/
Adres: Karola Libelta 2
Kod Pocztowy: 63-000
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Tel: 61 285 64 00Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma WUG MB to rozpoznawalny w branży producent wysokiej klasy grzałek, które nadają się do montażu w bojlerach oraz wielu innych urządzenia elektrycznych. Przedsiębiorstwo działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która zawiera produkty o różnej mocy wykonane z porządnych materiałów, między innymi stali nierdzewnej, miedzi czy niklu, co gwarantuje ich długą, bezawaryjną pracę.

Warto podkreślić, że wszystkie oferowane produkty spełniają normy krajowe oraz obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Firma posiada między innymi certyfikat B wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz certyfikat CB, który jest przyznawany producentom oferującym artykuły produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami IECEE, więc instalacja grzałek w domu lub zakładzie jest całkowicie bezpieczna.

Ten renomowany producent grzałek elektrycznych to najlepsza opcja dla każdego, kto chce mieć pewność, że otrzyma dobrej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Premier Group

Poznań
sample22

Ebordi s.c.

Gądki
sample22

Moderno Mundo Sp.z o.o.

Gądki