Utworzono: 16-02-2018


Firma: WindBal
WWW: https://windbal.pl/
Adres: Wałowa 39
Kod Pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy
Tel: 793 834 035  • Użytkownik ehtondiel dodał komentarz 2018-08-01 13:50:22
  • Moim zdaniem w WindBal na reklamie pneumatycznej znają się, jak mało gdzie. Weźmy na to ich bramy startowe - estetycznie wykonane - znakomicie pełnia swoją rolę na imprezach sportowych.
  • Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Imprezy masowe stanowią doskonałą okazję dla wielu marek do zaistnienia na rynku i wypromowania swojego wizerunku. Wykorzystując nowoczesne formy reklamy, takie jak bramy startowe z logo firmy podczas eventów sportowych możesz być pewien, że zyskasz wielu nowych klientów, którzy wcześniej nawet nie wiedzieli o istnieniu takiej marki. Jako jedna z wielu możliwości brama startowa posiada duże rozmiary, dzięki czemu jest widoczna już z daleka, a umieszczone na nich logo posiada pokaźne rozmiary.

Przy zakupie warto kierować się jakością wykonania i materiałów, tak aby mogła ona służyć jak najdłużej przy okazji wielu eventów. Polecanym przez wielu zadowolonych klientów producentem bram startowych jest windbal.pl, działający na polskim rynku od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiada on także ekrany pneumatyczne, baloniki z nadrukami a także dmuchane namioty.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

P.H. BAU-TEC

Częstochowa
sample22

LIMBA

Poręba
sample22

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała