Utworzono: 27-12-2018


Firma: Tent4Rent
WWW: https://tent4rent.pl/
Adres: Potocka 13
Kod Pocztowy: 01-639
Miejscowość: Warszawa
Tel: 224074242  • Użytkownik Cyprian Wiśniewski dodał komentarz 2019-09-03 13:11:32
  • Od firmy Tent4rent udało mi się wynająć bardzo porządny namiot by pod nim zrobić 9-te urodziny mojego syna przed domem na świeżym powietrzu. Zabawa była bardzo udana.
  • Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Ludzie nie chcą wydawać wiele pieniędzy, a jednocześnie móc liczyć na rzetelne i w pełni profesjonalne usługi. Firma Tent4Rent wychodzi naprzeciwko tym oczekiwaniom, dostarczając swoim klientom doskonale wykonane namioty na eventy. To lekkie i zarazem bardzo solidne konstrukcje, dzięki którym można pomieścić wielu uczestników bankietu, przyjęcia weselnego lub imprezy o dowolnym innym charakterze. Potencjał w tym zakresie jest naprawdę spory.

Osoby zainteresowane tego rodzaju informacjami powinny odwiedzić adres https://tent4rent.pl/cennik/, albowiem czekają tam kluczowe dla wielu z nich informacje o finansach. Potencjał w tym aspekcie jest spory, ponieważ firma zapewnia szereg opcji odpowiednich dla szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych. Da się bowiem wynająć namiot o doskonałych parametrach użytkowych, który będzie bardzo wytrzymały i przy tym naprawdę niedrogi.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

TanieMilitaria.pl

Warszawa
sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Warszawa