Utworzono: 03-12-2017


Firma: TanieMilitaria.pl
WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Adres: Lasek Brzozowy 13
Kod Pocztowy: 02-792
Miejscowość: Warszawa
Tel: 22 400 51 52  • Użytkownik Adam Michalski dodał komentarz 2018-10-19 13:06:04
  • Kiedyś będąc małym brzdącem bawiliśmy się pistoletami z drewna, a teraz będąc starszym kupiłem sobie w końcu karabin na kulki :)
  • Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zamierzasz właśnie zająć się zupełnie nowym hobby, którym jest airsoft? Zanim w ogóle będziesz mógł zacząć grę, będziesz potrzebował jeszcze całego wyposażenia, o którym musisz pamiętać, żeby wszystko mogło się udać. Pierwszą  i najważniejszą rzeczą, o którą musisz zadbać, jest karabin na kulki, który pozwoli Ci na to, byś mógł zostać dopuszczony do zabawy. Na rynku dostępnych jest całkiem sporo różnego rodzaju replik, które mogą do tego posłużyć, dlatego czym prędzej wybierz swoją ulubioną, dzięki której poczujesz się jak profesjonalista. 

Wyboru możesz dokonać na stronie taniemilitaria.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia jeden z najlepszych sklepów z militariami. Możesz również zaopatrzyć się we wszystkie inne elementy wyposażenia potrzebne Ci na polu gry takie jak okulary, arafatki czy rękawice, które znacznie ułatwią Cię rozpoczęcie przygody,  szczególnie w pierwszym jej okresie. 

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Psycho-med

Warszawa
sample22

Drukksiazek.pl

Marki