Utworzono: 24-12-2023


Firma: SHANTI CECYLIA OM CECYLIA PIĘTA
WWW: https://sankalpa.pl/
Adres: Zygmunta Noskowskiego 22
Kod Pocztowy: 61-705
Miejscowość: Poznań
Tel:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Oferta tego studio jogi jest skierowana do osób, które skarżą się na różnorodne problemy natury psychofizycznej. Zajęcia są doskonałą propozycją dla ludzi cierpiących na bezsenność i żyjących w nieustannym biegu. Dzięki nim można osiągnąć stan relaksu i uwolnić się od napięć wewnętrznych. Holistycznie wpływają na funkcjonowanie organizmu i pomagają radzić sobie z negatywnymi emocjami. W Sankalpa można skorzystać z różnorodnych zajęć, które są zawsze dostosowane do możliwości uczestników. 

Oferowana w Poznaniu joga korzystnie wpływa na kondycję i elastyczność ciała. Treningi wspomagają metabolizm, redukują stres, działają uspakajająco i dodają sił witalnych.

Doskonałym wyborem będzie również masaż dźwiękiem. Wykazuje on właściwości relaksujące, usprawnia procesy regeneracyjne organizmu i poprawia nastrój. Do zabiegu używa się mis tybetańskich, które układane są na plecach, kości ogonowej, lędźwiach, klatce piersiowej, ramionach i dłoniach. Masaż wprowadza w stan odprężenia psychicznego i fizycznego.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Premier Group

Poznań
sample22

Ebordi s.c.

Gądki
sample22

Moderno Mundo Sp.z o.o.

Gądki