Utworzono: 13-12-2017


Firma: Psycho-med
WWW: https://psycho-med.pl
Adres: Trakt Brzeski 80
Kod Pocztowy: 05-077
Miejscowość: Warszawa
Tel: 606-737-220  • Użytkownik Ernest dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Jestem kierowcą już od 15 lat i też pamiętam ,że musiałem przechodzić te testy. Teraz sa zapewne inne, ale patrząc na "wariatów drogowych" to psychotechnika powinna być na najwyższym poziomie.
  • Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każdy rodzaj działalności zawodowej, niezależnie od tego, w jakiej branży dana praca ma być wykonywana – charakteryzuje się określonymi wymogami co do zdolności i predyspozycji psychologicznych oraz motorycznych danego kandydata.

Zestaw badań psychologicznych, jakie są wymagane, gdy dana osoba chce zajmować się zawodowo prowadzeniem samochodu lub innego typu pojazdu mechanicznego, nosi popularnie nazwę psychotechniki. Jeżeli nie możemy wykazać się odpowiednim refleksem, dobrym wzrokiem oraz innymi ważnymi cechami – prawdopodobnie nie będziemy optymalnym kandydatem na kierowcę.

Jeżeli interesuje nas możliwie przystępna cenowo oraz sprawnie przeprowadzona psychotechnika na terenie Warszawy, skontaktujmy się z placówką Psycho-Med. Kierowniczką przedsiębiorstwa Psycho-Med jest Ewelina Majewska – profesjonalnie wykształcony psycholog transportu.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

TanieMilitaria.pl

Warszawa
sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Drukksiazek.pl

Marki