Utworzono: 15-04-2019


Firma: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O
WWW: https://www.orkanika.com/
Adres: 95
Kod Pocztowy: 21-007
Miejscowość: Jacków
Tel: 732 732 095  • Użytkownik alsaimil dodał komentarz 2019-06-25 15:38:48
  • W przedsiębiorstwie Orkanika to na naprawie czy regeneracji skrzyń biegów znają się wzorowo. Stoi za nimi wieloletnie doświadczenie w branży - dla mnie są solidni i profesjonalni - po prostu najlepsi. :)
  • Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Automatyczne skrzynie biegów to nie tylko wygoda i komfort podczas jazdy, ale i element układu kierowniczego, na którego awarię i problemy narzeka wielu kierowców. Warto zatem, chcąc się chronić przed tego typu problemami, mieć pod ręką numer telefonu lub adres specjalistów, dla których to praca codzienna. 

Jednymi z nich są z pewnością wykwalifikowani pracownicy przedsiębiorstwa orkanika.com, które od blisko 25 lat świadczy niezmiennie najwyższej jakości usługi. Co ważne, grono zadowolonych klientów zyskali oni dzięki profesjonalnej naprawie, regeneracji, remoncie, ale i sprzedaży skrzyń biegów - każda oferowana automatyczna skrzynia biegów z lubelskiego przedsiębiorstwa znalazła swoje miejsce w samochodach ciężarowych, autobusach czy maszynach budowlanych klientów z miasta czy regionu. Sprawdź ich stronę już dziś! 

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Lublin
sample22

OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.

Lublin
sample22

E-pilarz

Obsza