Utworzono: 08-05-2019


Firma: MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA
WWW: https://mpskylights.pl/
Adres: Świętokrzyska 5
Kod Pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
Tel: +48 61 279 44 44Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W każdym budynku, szczególnie tym wielokondygnacyjnym, potrzebny jest odpowiedni dostęp do dachu. Pozwala to przeprowadzić szereg prac konserwacyjnych, począwszy od uszczelnienia zadaszenia, przez czyszczenie kominów, rynien, po pozbywanie się zalegającego śniegu i lodu. Dlatego też w budynkach wielopiętrowych stosuje się często wyłazy dachowe, które pozwalają dostać się na nie konserwatorom.

Czym powinien charakteryzować się dobry wyłaz? Przede wszystkim musi być odpowiednio szeroki, by była zachowana swoboda ruchów. Sama klapa natomiast musi mieć możliwość zablokowania jej w odpowiedniej pozycji, by nie przeszkadzała w wyjściu na dach. Profesjonalne rozwiązania oferuje firma ze strony mpskylights.pl. W katalogu proponowanych wyłazów można znaleźć m.in. modele:

  • kopułkowe,
  • płaskie,
  • z poliwęglanu,
  • ze szkła,
  • ognioodporne

i wiele innych. Proponowane produkty są zgodne z najwyższymi standardami technicznymi, dzięki czemu znajdą zastosowanie na różnych budynkach. Decydując się zaś na ofertę tej firmy, ma się pewność, że instalacją zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Premier Group

Poznań
sample22

Ebordi s.c.

Gądki
sample22

Moderno Mundo Sp.z o.o.

Gądki