Utworzono: 14-04-2023

Firma: MIND SHOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
WWW: https://www.mindshower.pl/
Adres: Wiktorka 91B
Kod Pocztowy: 02-582
Miejscowość: Warszawa
Tel:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dzięki ofercie biblioteki online z e-bookami i audiobookami można zgłębiać treść wartościowych książek w różnych okolicznościach. Oczywiście leżenie na kanapie z papierową książką jest bardzo przyjemne, ale w obecnych czasach mało kto ma na to czas - chcąc czytać, trzeba szukać innych możliwości. Jedną z tych, jakie daje MindShower, jest e-book, czyli książka do czytania na telefonie, w wersji elektronicznej. Po takie publikacje można sięgać na przykład w czasie podróży, w przerwie na uczelni czy w szkole i w wielu innych wolnych chwilach.

Posiadanie e-booka w telefonie to duże udogodnienie, można go bowiem czytać nawet przy niedostatecznym oświetleniu, choćby w pociągu podczas nocnej podróży, a także nie trzeba nosić przy sobie wielu ciężkich książek - w telefonie można mieć prawdziwą bibliotekę!

Z oferty tej warto skorzystać tym bardziej że nie proponuje ona zwyczajnych e-książek, a poradniki psychologiczne. Są to książki na przykład na temat samorozwoju, przywództwa czy rozwijaniu potencjału.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

TanieMilitaria.pl

Warszawa
sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Warszawa