Utworzono: 02-06-2018


Firma: Lulkowo.pl
WWW: https://www.lulkowo.pl/
Adres: Sarmacka 12
Kod Pocztowy: 02-972
Miejscowość: Warszawa
Tel: 885 900 851  • Użytkownik titeste dodał komentarz 2018-08-13 11:09:44
  • Na Lulkowo.pl mamy możliwość zakupu zabawek edukacyjnych, które rozwijają wszelkie umiejętności naszych dzieci, tj. manualne czy liczenia. Ważne jest również to, że spełniają one normy bezpieczeństwa, więc możemy bez obaw pozwolić by nasze podciechy oddały się zabawie.
  • Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

 

Firma lulkowo.pl cieszy się zaufaniem wielu rodziców. Sklep dystrybuuje wysokiej jakości zabawki dostarczane przez renomowanych producentów. Staranna selekcja oferowanych akcesoriów pozwoliła zyskać uznanie wielu klientów, a także konkurencyjną pozycję na rynku pracy.

Zabawki dostępne w asortymencie sklepu wyróżniają się walorami estetycznymi. Dbałość o szczegół i staranne wykończenie to ich znak rozpoznawczy. Przykładem są chociażby piękne zabawki do ciągnięcia doskonale spełniające funkcję towarzysza codziennych spacerów. Wśród zabawek tego rodzaju królują motywy zwierzęce. Dzięki temu dzieci mogą wczuć się w ich opiekuna, co od najwcześniejszych lat uczy ich odpowiedzialności. Ponadto w kolekcji tej znaleźć można jeszcze lawetę, która idealnie sprawdzi się jako transporter dla innych zabawek. Odwiedź stronę sklepu i poznaj jego bogatą ofertę!

FIRMY Z BRANŻY


sample22

TanieMilitaria.pl

Warszawa
sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Warszawa