Utworzono: 04-08-2019

Firma: Kapitan Cook
WWW: https://www.kapitan-cook.pl/
Adres: Rejtana 12A
Kod Pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
Tel: 511 722 198







  • Użytkownik erinto dodał komentarz 2019-12-04 15:27:46
  • Takiego cateringu, jaki serwuje Kapitan Cook, to nie uświadczysz nigdzie indziej. Można wybierać wśród diet, stosownie do swoich potrzeb. I smacznie i zdrowo - lubię to!
  • Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis:

Catering dietetyczny okaże się ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na codzienne gotowanie oraz tworzenie zbilansowanego menu. Dziś przy natłoku obowiązków niezwykle trudno znaleźć wolną chwilę na zakupy wyłącznie świeżych i niemrożonych składników, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Z tego właśnie powodu catering dietetyczny w Katowicach oferowany przez firmę Kapitan Cook, cieszy się coraz większym uznaniem wśród osób, które chciałyby spożywać zdrowe i zbilansowane posiłki każdego dnia. Dieta pudełkowa to przede wszystkim systematyczność, ponieważ boxy dostarczane są każdego dnia w wybranej przez klienta godzinie.

Niektóre firmy cateringowe oferują przeliczanie dziennego zapotrzebowania kalorycznego, co daje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb danego klienta. Propozycja ta przypadnie do gustu także osobom niejedzącym mięsa oraz produktów zwierzęcych, a to za sprawą możliwości skorzystania z opcji wegetariańskiej i wegańskiej. Potrawy tworzone są przy współpracy z dietetykiem, dlatego też mogą się na nie zdecydować osoby chcące schudnąć.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Szczecinek
sample22

DEORO

Szczecin
sample22

Agroserwis. Paweł Lis

Szczecin