Utworzono: 09-08-2019


Firma: Di Selentino
WWW: https://sklep-diselentino.pl/
Adres: Kopanina 54
Kod Pocztowy: 60--10
Miejscowość: Poznań
Tel: +48 606 213 575Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dlaczego każdy mężczyzna powinien dbać o swój ubiór? Gdyż to on stanowi podstawową wizytówkę człowieka. Dobrze ubrana osoba cieszy się nie tylko większym zainteresowaniem ze strony otoczenia, ale przede wszystkim automatycznie wzbudza szacunek u wszystkich wkoło. Dzisiaj natomiast można kupić efektowne ubrania najwyższej jakości za naprawdę niewielkie pieniądze. Wystarczy sięgnąć po produkty dobrych, polskich producentów. To stanowi gwarancję świetnego materiału, jak i bardzo dobrego obszycia.

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego pana są koszule męskie. Polski producent, jakim jest marka Di Selentino, oferuje je w wyjątkowo przystępnej cenie, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość. Materiał, z którego są szyte, to wysokogatunkowa bawełna, która może wystąpić z domieszką poliestru.

Firma proponuje koszule o różnym kroju, przeznaczone na swobodne, jak i bardziej oficjalne okazje. Dzięki jej ofercie można skompletować szykowny strój, idealny na rodzinne spotkanie, biznesowy meeting, jak i wiele innych chwil w życiu. Warto więc sprawdzić, jakie mają koszule w asortymencie.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

Premier Group

Poznań
sample22

Ebordi s.c.

Gądki
sample22

Moderno Mundo Sp.z o.o.

Gądki