Utworzono: 11-12-2017


Firma: CERTES Sp. z o. o.
WWW: https://szkolenia.certes.pl/
Adres: Wał Miedzeszyński 552C
Kod Pocztowy: 03-994
Miejscowość: Warszawa
Tel: +48 22 357 33 00  • Użytkownik Wilk z Warszawy dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Szkolenia biznesowe w Warszawie przeprowadzone przez CERTES Sp. z o. o. to była bardzo dobra decyzja. Wykfalifikowana kadra szkoleniowa w przystępny i profesjonalny sposób poprowadziła zajęcia.
  • Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Szukasz wartościowych szkoleń, które zmieniają spojrzenie na biznes i przedsiębiorczość? Osoby zainteresowane aktywnym rozwojem zapraszamy do Certes., gdzie można nabyć wiele praktycznych umiejętności.

Dostępne są tam wysokiej jakości szkolenia biznesowe w Warszawie. Doświadczona kadra doskonale zna tajniki zarządzania, potrafi też przejrzyście przekazać je wszystkim swoim kursantom. Profesjonalne i zarazem prowadzone w sympatyczny sposób zajęcia mają też atrakcyjne ceny. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej na ten temat, znajdzie dodatkowe informacje na stronie internetowej szkolenia.certes.pl.

Jak łatwo można się przekonać, zarządzenie w biznesie ma wiele kontekstów i do każdego z nich należy podejść w nieco inny sposób. Projekty, procesy, zmiany, motywowanie pracowników - warto przygotować się do pracy kompleksowo i elastycznie.

FIRMY Z BRANŻY


sample22

TanieMilitaria.pl

Warszawa
sample22

Delfin Detection & Mapping

Warszawa
sample22

Ślusarz - Serwis Zamków - Mataro

Warszawa